Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Password
sk: Heslo

en: Book
sk: Rezervácia

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: File ID
sk: ID súboru

en: User name
sk: Meno používateľa
