Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Book
sq: Libri

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi
