Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Password
sv: Lösenord

en: Book
sv: Bok

en: Save
sv: Spara

en: User
sv: Användare

en: File ID
sv: Filens ID

en: User name
sv: Användarnamn
