Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Book
th: หนังสือ

en: Save
th: บันทึก

en: File ID
th: รหัสไฟล์
