Quickbooks Webconnector (7.x-2.0-rc3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Password
ug: پارول

en: Book
ug: كىتاپ
