Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Operation
ca: Operació

en: Active status
ca: Estat actiu
