Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Name
cs: Jméno

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Operation
cs: Operace
