Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Operation
fi: Toimenpide

en: Active status
fi: Aktiivisuuden tila
