Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Name
he: שם

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Operation
he: פעולה
