Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Name
hi: नाम

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Operation
hi: काम
