Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Name
ja: 名前

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Operation
ja: 操作

en: Metadata
ja: メタデータ
