Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ
