Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Name
ku: ناو

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Operation
ku: کردار
