Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Operation
lt: Veiksmai
