Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Operation
lv: Operācija
