Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Operation
pl: Czynność

en: Metadata
pl: Metadane

en: Chunk size
pl: Rozmiar kawałka

en: Active status
pl: Status aktywny
