Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Operation
ro: Operație
