Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Operation
sk: Operácia

en: Chunk size
sk: Ohraničenie
