Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Name
sv: Namn

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Operation
sv: Funktion

en: Active status
sv: Aktiv status
