Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Operation
vi: Thao tác

en: Metadata
vi: Siêu dữ liệu
