Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Name
be: Імя

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Operation
be: Аперацыя
