Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Operation
el: Λειτουργία
