Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Operation
eu: Eragiketa
