Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Operation
gl: Operación
