Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Name
id: Nama

en: Advanced settings
id: Pengaturan lanjutan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Operation
id: Operasi
