Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ
