Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Operation
ar: عملية
