Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Operation
ast: Operación
