Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Name
bg: Име

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Operation
bg: Действие
