Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Name
cy: Enw

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Operation
cy: Gweithrediad
