Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Operation
es: Operación

en: Metadata
es: Meta datos

en: Chunk size
es: Tamaño de fragmento

en: Active status
es: Estado activo
