Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Name
fa: نام

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Operation
fa: عملکرد
