Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Operation
hr: Operacija
