Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Advanced settings
pt: Definições avançadas

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Operation
pt: Operação
