Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Name
ru: Название

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Operation
ru: Действие

en: Metadata
ru: Метаданные

en: Chunk size
ru: Размер порции

en: Active status
ru: Активный статус
