Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Operation
ta: செயல்
