Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Operation
tr: İşlem

en: Chunk size
tr: Paket (chunk) boyutu
