Quickbooks XML (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Operation
uk: Дія

en: Metadata
uk: Метадані

en: Chunk size
uk: Припустимий розмір

en: Active status
uk: Активний стан
