Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Time
am: ሰዓት

en: View
am: ትይታ
