Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Size
ar: الحجم

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Weight
ar: الوزن

en: Required
ar: ضروري

en: Time
ar: الوقت

en: View
ar: عرض

en: Visible
ar: مرئي

en: All
ar: الكل

en: OK
ar: موافق

en: Other
ar: آخر

en: Show
ar: عرض

en: Select list
ar: قائمة الخيارات

en: Text field
ar: خانة نصية
