Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Actions
bg: Действия

en: Cancel
bg: Откажи

en: Description
bg: Описание

en: Size
bg: Размер

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Преглед

en: Visible
bg: Видим

en: All
bg: Всички

en: Id
bg: Номер

en: Other
bg: Други

en: Delete option
bg: Изтрий опция
