Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Time
bn: সময়

en: View
bn: প্রদর্শন

en: OK
bn: ঠিক আছে

en: Show
bn: দেখাও
