Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (16 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Actions
bs: Akcije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Size
bs: Veličina

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Time
bs: Vrijeme

en: View
bs: Pregled

en: All
bs: Sve

en: Select list
bs: Select lista

en: Text field
bs: Tekst polje

en: Form settings
bs: Postavke forme
