Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Actions
ca: Accions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Size
ca: Mida

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Time
ca: Hora

en: View
ca: Mostra

en: All
ca: Tot

en: Other
ca: Altres

en: Close
ca: Tanca

en: Show
ca: Mostra

en: Select list
ca: Llista de selecció

en: Text field
ca: Camp de text

en: Email addresses
ca: Adreça de correu electrònic

en: Form settings
ca: Configuració del formulari

en: Select options
ca: Selecció d'opcions
