Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (27 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Uložit

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Size
cs: Velikost

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Move
cs: Přesun

en: Time
cs: Čas

en: View
cs: Zobrazit

en: Visible
cs: Viditelné

en: All
cs: Vše

en: Other
cs: Jiné

en: Close
cs: Zavřít

en: Show
cs: Ukázat

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Missing
cs: Chybějící

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Delete option
cs: Smazat volbu

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: Select options
cs: Možnosti výběru
