Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Size
el: Μέγεθος

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Time
el: Ώρα

en: View
el: Προβολή

en: Visible
el: Ορατό

en: All
el: Όλες

en: OK
el: ΟΚ

en: Other
el: Άλλο

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Select list
el: Λίστα επιλογής

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Submission Information
el: Πληροφορίες υποβολής
