Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Description
eo: Priskribo

en: Size
eo: Grandeco

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari .

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Other
eo: Alia

en: Select list
eo: Selektu liston
