Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Size
fi: Koko

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Move
fi: Siirrä

en: Time
fi: Aika

en: View
fi: Näytä

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: All
fi: Kaikki

en: Other
fi: Muu

en: Close
fi: Sulje

en: Show
fi: Näytä

en: Select list
fi: Valintalista

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Submission Information
fi: Lähetysinformaatio

en: Email addresses
fi: Sähköpostiosoitteet

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Form builder
fi: Kaavakkeenrakentaja

en: Form settings
fi: Lomakkeen asetukset

en: Select options
fi: Valitse vaihtoehdot
