Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Title
fr: Titre

en: Delete
fr: Supprimer

en: No action
fr: Aucune action

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: Size
fr: Taille

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Weight
fr: Poids

en: Required
fr: Requis

en: Move
fr: Déplacer

en: Time
fr: Heure

en: View
fr: Voir

en: All
fr: Tous / Toutes

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Other
fr: Autre

en: Redirect
fr: Rediriger

en: Close
fr: Fermer

en: Show
fr: Afficher

en: Select list
fr: Liste de sélection

en: Text field
fr: Champ texte

en: Missing
fr: Manquant

en: Submission Information
fr: Information sur la soumission

en: Email addresses
fr: Adresses de courriel

en: Redirect URL
fr: Adresse URL de redirection

en: Delete option
fr: Supprimer l'option

en: Form settings
fr: Paramètres du formulaire

en: Select options
fr: Liste déroulante
