Quick Forms (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Eliminar

en: No action
gl: Ningunha acción

en: Submit
gl: Enviar

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Description
gl: Descrición

en: Size
gl: Tamaño

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: All
gl: Todo

en: Other
gl: Outro

en: Show
gl: Mostrar
